Skoči na glavno vsebino

Dopoldanske govorilne ure

šolsko leto 2023/24

 

Dopoldanske govorilne ure potekajo enkrat na mesec v tednu, ko so tudi popoldanske govorilne ure. Na govorilne ure se pri učitelju naročite preko e-mail naslova.

PRIIMEK IN IME

DAN

URA

PROSTOR

E-MAIL

Ajdišek Petra

sreda

7.30–8.15

kabinet 219

petra.ajdisek@brsljin.si

Antončič Božislava

sreda

11.30–12.15

kabinet 228

boza.antoncic@brsljin.si

Bahor Simona

četrtek

8.20–9.05

avla

simona.bahor@brsljin.si

Barbič Andreja

petek

8.20–9.05

kabinet 031

andreja.barbic@brsljin.si

Bobnar Ana

sreda

9.25–10.10

hodnik na RS pritličje

ana.bobnar@brsljin.si

Brkić Špela Gizela

torek

11.20–12.05

kabinet TJA 216

spelagizela.brkic@brsljin.si

Brudar Saša

torek

9.45–10.30

kotiček pred učilnico

sasa.brudar@brsljin.si

Bučar Janja

torek

10.30–11.15

hodnik RS

janja.bucar@brsljin.si

Bukovec Dunja

torek

9.25–10.10

kabinet GEO

dunja.bukovec@brsljin.si

Colarič Damjana

torek

10.35–11.20

hodnik RS

damjana.colaric@brsljin.si

Črtalič Katarina

ponedeljek

9.25–10.10

kabinet SLJ

katarina.crtalic@brsljin.si

Davidović Kristina

ponedeljek

11.25–12.10

učilnica 1. a

kristina.davidovic@brsljin.si

Fink Tanja

četrtek

7.30–8.15

kabinet 230

tanja.fink@brsljin.si

Fišter Irena

torek

11.25–12.10

kabinet 135

irena.fister@brsljin.si

Franko Teja

sreda

9.25–10.10

kabinet MAT

teja.franko@brsljin.si

Gabrijel Nevenka

sreda

9.30–10.00

učilnica 015

nevenka.gabrijel@brsljin.si

Godina Tina

ponedeljek

9.25–10.10

kabinet TJA 216

tina.godina@brsljin.si

Gorenjc Barbara

torek

6.45–7.30

pred učilnico 1.c

barbara.gorenjc@brsljin.si

Gršić Urška

ponedeljek

12.10–12.55

hodnik RS

urska.grsic@brsljin.si

Hadler Mateja

ponedeljek

11.25–12.10

učilnica 1.b

mateja.hadler@brsljin.si

Jazbec Jeraj Maja

ponedeljek

11.25–12.10

učilnica 1. a

maja.jazbecjeraj@brsljin.si

Juršić Monika

sreda

9.25–10.10

kabinet nad avlo

monika.jursic@brsljin.si

Keršič Doris

sreda

9.25–10.10

kabinet GUM

doris.kersic@brsljin.si

Klančar Slavka

ponedeljek

11.20–12.05

kabinet 216

slavka.klancar@brsljin.si

Klobučar Anja

sreda

7.30–8.15

kabinet 230

anja.klobucar@brsljin.si

Kobe Bernarda

torek

7.30–8.15

kabinet 219

bernarda.kobe@brsljin.si

Kočevar Marjeta

ponedeljek

8.20–9.05

kabinet  216

marjeta.kocevar@brsljin.si

Komes Anja

četrtek

9.25–10.10

pred učilnico FIZ

anja.komes@brsljin.si

Kos Urša

petek

8.20–9.05

kabinet ŠPO

ursa.kos@brsljin.si

Košak Blažič Živa

ponedeljek

11.25–12.10

učilnica 1.b

ziva.kosakblazic@brsljin.si

Kovač Saša

ponedeljek

10.30–11.15

priročna knjižnica

sasa.kovac@brsljin.si

Kraševec Nina

četrtek

11.20–12.05

kabinet TJA 216

nina.krasevec@brsljin.si

Kraševec Skubic Anja

torek

7.30–8.15

kabinet ZGO

anja.krasevecskubic@brsljin.si

Krese Rok

torek

10.30–11.15

kabinet MAT

rok.krese@brsljin.si

Krevs Katja

ponedeljek

11.20–12.05

kabinet 119

katja.krevs@brsljin.si

Luštek Jerneja

torek

7.30–8.15

kabinet 210

jerneja.lustek@brsljin.si

Macedoni Klavdija

sreda

11.25–12.10

kabinet 230

klavdija.macedoni@brsljin.si

Makše Saša

sreda

9.45–10.30

hodnik RS

sasa.makse@brsljin.si

Marijan Mira

ponedeljek

11.25–12.10

učilnica 1. c

mira.marijan@brsljin.si

Masnik Sabina

ponedeljek

8.40–9.25

hodnik RS

sabina.masnik@brsljin.si

Mikec Lidija

četrtek

7.30–8.15

kabinet FIZ 107

lidija.mikec@brsljin.si

Miklič Suzana

petek

7.00–7.30

kabinet 230

suzana.miklic@brsljin.si

Pahljina Vesna

torek

9.25–10.10

avla

vesna.pahljina@brsljin.si

Pavlin Tatjana

torek

8.40–9.25

hodnik RS

tatjana.pavlin@brsljin.si

Petelin Vilma

torek

9.25–10.10

kabinet LUM

vilma.petelin@brsljin.si

Pivk Marjetka

četrtek

7.30–8.15

pisarna pomočnice

marjetka.pivk@brsljin.si

Prah Renata

petek

11.20–12.05

kabinet 031

renata.prah@brsljin.si

Račič Mateja

sreda

8.20–9.05

učilnica 103

mateja.racic@brsljin.si

Resnik Norma

torek

7.00–9.00

kabinet ŠPO

norma.resnik@brsljin.si

Rustja Nataša

sreda

12.10–12.55

učilnica GOS

natasa.rustja@brsljin.si

Selak Andreja

torek

10.35–11.20

hodnik RS

andreja.selak@brsljin.si

Sivec Maja

torek

7.00–7.30

kabinet 4. r.

maja.sivec@brsljin.si

Strgar Nina

torek

11.20–12.05

kabinet DSP 1

nina.strgar@brsljin.si

Šetina Tina

torek

10.30–11.15

hodnik RS

tina.setina@brsljin.si

Šinkovec Peter

torek

9.25–10.10

kabinet ŠPO

peter.sinkovec@brsljin.si

Šmid Petra

ponedeljek

10.30–11.15

avla

petra.smid@brsljin.si

Šumak Nina

torek

8.20–9.05

učilnica 4. b (031)

nina.sumak@brsljin.si

Tratar Božič Polonca

torek

11.15–12.00

kabinet 210

polonca.tratarbozic@brsljin.si

Turk Tamara

četrtek

8.45–9.25

hodnik RS

tamara.turk@brsljin.si

Turk Tina

torek

6.45–7.15

pred učilnico 1. c

tina.turk@brsljin.si

Tušar Pintarič Bernarda

sreda

10.30–11.15

MAT 005

bernarda.tusarpintaric@brsljin.si

Vrban Gabrijela

četrtek

8.15–9.00

učilnica 4. c (222)

gabrijela.vrban@brsljin.si

Žagar Iskra Jasmina

petek

7.30–8.15

kabinet 204

jasmina.zagariskra@brsljin.si

Žagar Tanja

ponedeljek

11.25–12.10

učilnica 1. c

tanja.zagar@brsljin.si

Žiberna Simona

četrtek

8.20–9.05

učilnica 4. d (133)

simona.ziberna@brsljin.si

 

 

 

Dostopnost