Skoči na glavno vsebino

V sredo, 8. januarja 2020, je bila odprta razstava učencev nekaterih dolenjskih osnovnih šol, ki so se v mesecu maju 2019 udeležili 5. izletniške kolonije mladih likovnikov Dolenjske in Bele krajine. Med 49 razstavljenimi likovnimi deli je razstavljenih tudi 8 likovnih del naših učenk, 4 slike sedanjih devetošolk (Teja Drašler, Maruša Drašler, Maja Mihina, Sara Bevc) in 4 slike bivših devetošolk (Nina Strašek, Lea Štubljar, Neja Adamič in Lana Šiler). Ob tej priložnosti so vsi sodelujoči učenci prejeli priznanja za sodelovanje. Pohvalimo tudi nekatere naše učenke, ki obiskujejo izbirni predmet Likovno snovanje, da so z obiskom razstave pokazale interes za ustvarjalno dejavnost in na ta način izrazile podporo sovrstnicam. Do 16. januarja tudi vi vljudno vabljeni v galerijo Kocka v KC Janeza Trdine Novo mesto.

FOTOGRAFIJE

Mentorica: Vilma Petelin

 

 

 

 

 

 

Dostopnost